WAKACJE Z PSEM

 

WAKACYJNY WYJAZD Z PSAMI  10- 15 lipca 2017

"WAKACJE Z PSEM - ZABAWY I POSŁUSZEŃSTWO NA LUZIE"

 

Na co dzień jesteśmy zabiegani, mamy do załatwienia tysiące spraw, spraw niecierpiących zwłoki. Ogarniamy obowiązki domowe, zawodowe, troszczymy się o rodzinę i brakuje nam czasu dla swojego czworonożnego członka rodziny, a przynajmniej mamy wrażenie, że powinniśmy mu poświęcić więcej czasu – mam na myśli naszego PSA. Już nie wspomnę o tym, że dla siebie mamy go zbyt mało ...

Wakacje to jest ten okres, kiedy pragniemy odpocząć, zmienić otoczenie, wyjechać, spacerować, oddychać...

Gdy mamy psa, a zwłaszcza dużego psa zdarza się, że mamy problemy z jego zachowaniem, z jego przyzwyczajeniami, z jego brakiem odpowiednich umiejętności. Niektórzy z nas w trakcie roku próbują z psem coś robić; szkolenie, dogtrekking, sztuczki, tropienie...

Ale wakacje to jest ten czas, kiedy możemy połączyć wiele rzeczy razem. Wyjechać, zmienić otoczenie, mieć czas dla siebie, dla psiaka, dla rodziny, dla przyjaciół. Możemy razem odpoczywać, oddychać pełną piersią, przyswoić trochę nowych wiadomości, umiejętności, poznać nowych ludzi, równie zakręconych na temat psów jak my sami :)

Ewa Zabieglińska 

DLA KOGO TEN WYJAZD ?

Dla każdego kto kocha psy. Bez względu na doświadczenie w pracy z psem, bez względu na to, czy jest i jak bardzo – zaawansowany, w uczeniu swojego psa. Zajęcia będą prowadziły dwie trenerki; utworzymy grupy i dostosujemy ćwiczenia do potrzeb każdego teamu człowiek-pies.

GDZIE ?

Zamieszkamy w pięknym, klasycznym domu, na przedmieściach Kazimierza Dolnego nad Wisłą, otoczonym pięknym ogrodem, z widokiem na Bulwary Wiślane.

www.rajchertowka.pl

Każdy uczestnik będzie zakwaterowany w osobnym pokoju 1, 2, 3 lub 4 osobowym bez łazienki. W budynku znajduje się 7 węzłów sanitarnych czyli: łazienki z WC+kabina prysznicowa, WC, kabiny prysznicowe.

 

.
CO W CENIE?

 • 5 noclegów, każdy uczestnik zakwaterowany w osobnym pokoju

 • śniadania i obiadokolacje

 • codziennie 2 treningi z instruktorką; 1 indywidualny oraz 1 w małej grupce/alternatywnie tropienie, zabawy węchowe

 • wieczory edukacyjne; wykłady, pogadanki na psie tematy; o komunikacji, o relacji pies-człowiek, o tym jak uczą się psy, o tym jak ważna jest zabawa z psem

 • wieczory edukacyjne – filmy, oczywiście w psich tematach

 • dla aktywnych – sporty – siatkówka, kometka, basen w ogrodzie

 • ognisko integracyjne

  (Za opłatą możliwość wypożyczenia rowerów miejskich)

 

CO ZYSKASZ ?

 • dowiesz się co to jest i po co komu komunikacja z psem

 • jak poprawić relacje ze swoim psem

 • jakie ma twój pies potrzeby z racji tego jakiej jest rasy i jaką ma osobowość

 • dowiesz się jak uczy się pies

 • nauczysz swojego psa czego zapragniesz ;) - przychodzenia na zawołanie, siadania, warowania, zostawania w pozycji, koncentrowania się na tobie, targetowania wspinania po drzewach ...(żartuję ;)) i co tylko wymyślisz...

 • będziesz mógł przebywać ze swoim psem bez przerwy i obserwować go

 • spędzać z nim aktywnie czas i nauczyć się czego mu potrzeba, aby był szczęśliwy

 • a przede wszystkim, dzięki wspólnie spędzanemu czasowi ZACIEŚNISZ RELACJE ZE SWOIM PSEM

 • nasycisz ciało i duszę poprzez kontakt z naturą

 • codzienne długie spacery ze swoim psem po bulwarach i brzegach Wisły

 

 

CO MÓWIĄ UCZESTNICY POPRZEDNICH WYJAZDÓW?

(...)Jeśli ktoś kocha własnego psa i chce go bardziej zrozumieć powinien wziąć udział w takich zajęciach. Zajęcia grupowe, jak i indywidualne bardzo interesujące skierowane na predyspozycje psa.  Wieczorne wykłady uświadamiają jak niewiele wiemy o swoich czteronożnych przyjaciołach.(…) „

Ania i Moris

Jeśli o nas chodzi, świetny pobyt. Mnóstwo wskazówek, podpowiedzi i wyjaśnień. Odpowiadałyście cierpliwie na każde pytanie.(...)”

Piotr, Jola, Aramiś i Disel

Organizacja obozu super. Zajęcia w grupach dostosowane pod względem nie tylko wielkości psów, ale też charakterów. (...) Dużo rad i spostrzeżeń. Indywidualne podejście do każdego psa, za co wielki plus. Świetnie urozmaicone zajęcia w grupach, co chwila coś nowego. Miła przyjazna atmosfera(...)”

Tina & Kinga

Nabrałam zaufania do psa. Wykłady były bardzo interesujące. Nauczyłam się rozróżniać emocje mojego psa i jego zachowanie. Więcej nauczyłam się ja niż on, ale dzięki temu wiem jak lepiej z nim pracować.(...)”

Wiktoria i Asali

Kurs organizowany przez Family DOG jest naszą pierwszą przygodą edukacyjną i dla mnie i dla Sally – adoptowanej 4 miesiące temu suni border collie. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że trafiłyśmy pod opiekę trenerek szkoły Family DOG. Nauka praktyczna w formie ćwiczeń dla psów z właścicielami była bardzo dobrze i profesjonalnie przygotowana oraz przeprowadzona.(…)

Sylwia i Sally

 

 


ILE KOSZTUJE WYJAZD ?

 • uczestnik + 1 pies – 1 410 zł

 • kolejny pies biorący udział w ćwiczeniach – 400 zł

 • osoba towarzysząca – 600 zł

 • Ilość uczestników ograniczona do 12 psów

Decyduje kolejność zgłoszeń, ale gwarancją wpisania na listę uczestników jest wpłata kwoty 30% kosztów do dnia 20.04.2017 r. Listę uczestników tworzymy wg. kolejności zgłoszeń, jednak brak wpłaty zaliczki skutkuje wykreśleniem z listy i wpisaniem pierwszej osoby z listy rezerwowej, która zadeklaruje wpłatę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30.05.2017.  Dane do przelewu zostaną przesłane e-mailem zwrotnym po zgłoszeniu się uczestnika wyjazdu. 


W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, w/w wpłaty są zwracane jedynie w sytuacji, gdy zwolnione miejsce zostanie zajęte przez osobę z listy rezerwowej lub zapisze się inna osoba zgłoszona przez uczestnika rezygnującego. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania obozu z powodu zbyt małej liczby uczestników. W takim przypadku zaliczka zostanie niezwłocznie zwrócona.W wyjeździe nie mogą brać udziału psy agresywne oraz suki w cieczce.

 

 


JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

Aby zagwarantować sobie miejsce należy wpłacić zaliczkę 30% . Decyduje kolejność wpłat. Zaliczka jest bezzwrotna i pomaga nam zabezpieczyć się przed poniesieniem strat, gdyby ktoś w ostatniej chwili wycofał się. Obóz szkoleniowy w Kazimierzu „Zabawy i posłuszeństwo na luzie” organizuję i poprowadzę wraz z moją wspólniczką trenerką i instruktorką szkolenia psów Ewą Zabieglińską, z którą prowadzimy wspólnie szkołę dla psów w Myślenicach - Family Dog. Zapisy przez naszą stronę Family Dog:

 


KTO PROWADZI ?

Zajęcia poprowadzą dwie trenerki szkolenia psów Danuta Grabowska i Ewa Zabieglińska. Prywatnie opiekunki psów, kotów i innych zwierząt. Miłośniczki przyrody, długich wędrówek oraz dobrej herbaty.

Danuta Grabowska – współzałożycielka Ośrodka Szkolenia Psów w Myślenicach 'Family Dog'.

Jestem certyfikowaną trenerką psów, autorką tekstów Z notatnika trenerki. Prowadzę w Myślenicach zajęcia: szkolenia psów rodzinnych, posłuszeństwo, socjalizacje szczeniaków, doradzam w kwestiach wychowania psów. Dbam o dobrostan psów i dobre relacje w rodzinie. Interesuje mnie zdrowie fizyczne i psychiczne, zgłębiam tajniki zdrowego odżywiania, kocham spędzać czas na łonie natury i długie wędrówki ze swoim psem, także po górach. Uwielbiam owoce i dobrą herbatę.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O MNIE TUTAJ

ZOBACZ OPINIE OSÓB KTÓRE ZE MNĄ PRACOWAŁY


 

Ewa Zabieglińska współzałożycielka Ośrodka Szkolenia Psów w Myślenicach 'Family Dog'.

Trener szkolenia psów. Uczestniczka kursu trenerskiego i kursu instruktorskiego Alteri, instytucji szkoleniowej objętej patronatem Polskiego Towarzystwa Etologicznego. Od 2014 r. prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne dla właścicieli i ich psów na terenie Krakowa i okolic. Obecnie właścicielka Beagla i Sznaucera Olbrzyma, a już wkrótce także 6 szczęśliwych kur niosek, których nie zawaha się wyszkolić.

Ewa stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w seminariach i warsztatach poświęconych tematyce psów. Od 2014 r. uczestniczy w „Klasach Komunikacji” prowadzonych przez Włoszkę Marinę Garfagnoli i zespół Talking Dogs, warsztatach poświęconych komunikacji zarówno pomiędzy psami jak i psami i ludźmi. W 2015 r. uczestniczyła w „Klasach Komunikacji” zorganizowanych we Włoszech prowadzonych przez ich założycielkę Alexę Caprę. Pasjonuje się obedience, rally - o, a także pracą węchową. Lubi czytać dobre kryminały, oglądać filmy Quentina Tarantino, aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.


 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z NASZYCH POPRZEDNICH WYJAZDÓW:

Ferie z psem – Zimowe zabawy i posłuszeństwo na luzie Poręba Wielka 20-25 luty 2017 r. 

Wakacje z psem – Zabawy i posłuszeństwo na luzie Biała nad Pilicą 22-27 sierpnia 2016 r.