WAKACJE Z PSEM MYŚLENICE

WAKACJE Z PSEM - ZABAWY I POSŁUSZEŃSTWO NA LUZIE W MYŚLENICACH

 

Turnus I: 6-11 lipca 2020

Turnus II: 3-8 sierpnia 2020

 

DLA KOGO?

Dla każdego kto kocha psy. Bez względu na doświadczenie w pracy z psem, bez względu na to, czy jest i jak bardzo – zaawansowany, w szkoleniu swojego psa. Zajęcia będą prowadziły dwie instruktorki szkolenia psów; utworzymy grupy i dostosujemy ćwiczenia do potrzeb każdego teamu człowiek-pies.

GDZIE ?

W naszym Ośrodku Szkolenia Psów w Myślenicach. Plac szkoleniowy jest ogrodzony i wyposażony w przeszkody dla psiaków. Dzięki pokonywaniu przeszkód budujemy zaufanie do opiekuna, psy uczą się utrzymywać równowagę oraz nabywają większej pewności siebie. Ośrodek położony jest w rekreacyjnej części miasta nieopodal rzeki Raby, gdzie przed zajęciami oraz po nich można schłodzić psiaka i siebie również W niedalekiej odległości znajdują się pensjonaty i pokoje gościnne przyjmujące gości z psami oraz restauracje, bary i sezonowe lodziarnie.

.CO W CENIE?

 • codziennie 2 treningi z instruktorką; 1 indywidualny oraz 1 w małej grupce/alternatywnie tropienie, zabawy węchowe
 • wieczory edukacyjne; wykłady, pogadanki na psie tematy; o komunikacji, o relacji pies-człowiek, o tym jak uczą się psy, o tym jak ważna jest zabawa z psem
 • ognisko integracyjne

CO ZYSKASZ ?

 • dowiesz się co to jest i po co komu komunikacja z psem

 • jak poprawić relacje ze swoim psem

 • jakie ma twój pies potrzeby z racji tego jakiej jest rasy i jaką ma osobowość

 • dowiesz się jak uczy się pies

 • nauczysz swojego psa czego zapragniesz ;) - przychodzenia na zawołanie, siadania, warowania, zostawania w pozycji, koncentrowania się na tobie, targetowania wspinania po drzewach ...(żarcik ;)) i co tylko wymyślisz...

 • będziesz mógł przebywać ze swoim psem bez przerwy i obserwować go

 • spędzać z nim aktywnie czas i nauczyć się czego mu potrzeba, aby był szczęśliwy

 • a przede wszystkim, dzięki wspólnie spędzanemu czasowi ZACIEŚNISZ RELACJE ZE SWOIM PSEM

 • nasycisz ciało i duszę poprzez kontakt z naturą

 •   codzienne długie spacery ze swoim psem po parku, lesie i brzegach Raby

 

 KOSZT

 • uczestnik + 1 pies = 600 zł 
 • kolejny pies biorący udział w ćwiczeniach + 400 zł 
 • Wyżywienie  i noclegi uczestnicy organizują sobie we własnym zakresie


Ilość uczestników ograniczona do 8 psów.

 CO MÓWIĄ UCZESTNICY POPRZEDNICH WYJAZDÓW?

(...)Jeśli ktoś kocha własnego psa i chce go bardziej zrozumieć powinien wziąć udział w takich zajęciach. Zajęcia grupowe, jak i indywidualne bardzo interesujące skierowane na predyspozycje psa.  Wieczorne wykłady uświadamiają jak niewiele wiemy o swoich czteronożnych przyjaciołach.(…) „

Ania i Moris

Jeśli o nas chodzi, świetny pobyt. Mnóstwo wskazówek, podpowiedzi i wyjaśnień. Odpowiadałyście cierpliwie na każde pytanie.(...)”

Piotr, Jola, Aramiś i Disel

Organizacja obozu super. Zajęcia w grupach dostosowane pod względem nie tylko wielkości psów, ale też charakterów. (...) Dużo rad i spostrzeżeń. Indywidualne podejście do każdego psa, za co wielki plus. Świetnie urozmaicone zajęcia w grupach, co chwila coś nowego. Miła przyjazna atmosfera(...)”

Tina & Kinga

Nabrałam zaufania do psa. Wykłady były bardzo interesujące. Nauczyłam się rozróżniać emocje mojego psa i jego zachowanie. Więcej nauczyłam się ja niż on, ale dzięki temu wiem jak lepiej z nim pracować.(...)”

Wiktoria i Asali

Kurs organizowany przez Family DOG jest naszą pierwszą przygodą edukacyjną i dla mnie i dla Sally – adoptowanej 4 miesiące temu suni border collie. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że trafiłyśmy pod opiekę trenerek szkoły Family DOG. Nauka praktyczna w formie ćwiczeń dla psów z właścicielami była bardzo dobrze i profesjonalnie przygotowana oraz przeprowadzona.(…)

Sylwia i Sally

 


KTO PROWADZI ?

Zajęcia poprowadzą dwie trenerki szkolenia psów Danuta Grabowska i Ewa Zabieglińska. Prywatnie opiekunki psów, kotów i innych zwierząt. Miłośniczki przyrody, długich wędrówek oraz dobrej herbaty.

Danuta Grabowska – współzałożycielka Ośrodka Szkolenia Psów w Myślenicach 'Family Dog'.

Jestem certyfikowaną trenerką psów, autorką tekstów Z notatnika trenerki. Prowadzę w Myślenicach zajęcia: szkolenia psów rodzinnych, posłuszeństwo, socjalizacje szczeniaków, doradzam w kwestiach wychowania psów. Dbam o dobrostan psów i dobre relacje w rodzinie. Interesuje mnie zdrowie fizyczne i psychiczne, zgłębiam tajniki zdrowego odżywiania, kocham spędzać czas na łonie natury i długie wędrówki ze swoim psem, także po górach. Uwielbiam owoce i dobrą herbatę.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O MNIE TUTAJ

ZOBACZ OPINIE OSÓB KTÓRE ZE MNĄ PRACOWAŁY


 

Ewa Zabieglińska współzałożycielka Ośrodka Szkolenia Psów w Myślenicach 'Family Dog'.

Trener szkolenia psów. Uczestniczka kursu trenerskiego i kursu instruktorskiego Alteri, instytucji szkoleniowej objętej patronatem Polskiego Towarzystwa Etologicznego. Od 2014 r. prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne dla właścicieli i ich psów na terenie Krakowa i okolic. Obecnie właścicielka Beagla i Sznaucera Olbrzyma, a już wkrótce także 6 szczęśliwych kur niosek, których nie zawaha się wyszkolić.

Ewa stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w seminariach i warsztatach poświęconych tematyce psów. Od 2014 r. uczestniczy w „Klasach Komunikacji” prowadzonych przez Włoszkę Marinę Garfagnoli i zespół Talking Dogs, warsztatach poświęconych komunikacji zarówno pomiędzy psami jak i psami i ludźmi. W 2015 r. uczestniczyła w „Klasach Komunikacji” zorganizowanych we Włoszech prowadzonych przez ich założycielkę Alexę Caprę. Pasjonuje się obedience, rally - o, a także pracą węchową. Lubi czytać dobre kryminały, oglądać filmy Quentina Tarantino, aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.


 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z NASZYCH POPRZEDNICH WYJAZDÓW:

Ferie z psem – Zimowe zabawy i posłuszeństwo na luzie Poręba Wielka 20-25 luty 2017 r. 

Wakacje z psem – Zabawy i posłuszeństwo na luzie Biała nad Pilicą 22-27 sierpnia 2016 r.