WAKACJE Z PSEM ROZTOCZE

Zabawy i Posłuszeństwo na Luzie.
Wakacje z psem czyli odpoczynek i szkolenie w jednym!

Wyjazd jest dla każdego kto kocha psy, kto traktuje swojego psa jak członka rodziny.
Bez względu na doświadczenie w pracy z psem, bez względu na to,
czy jest i jak bardzo – zaawansowany w szkoleniu swojego pupila.
Zajęcia będą prowadziły dwie instruktorki: szkolenia psów oraz noseworku.
Utworzymy grupy i dostosujemy ćwiczenia do potrzeb każdego teamu człowiek-pies.

CO ZYSKASZ ?

 • dowiesz się co to jest i po co komu komunikacja z psem

 • jak poprawić relacje ze swoim psem

 • poznasz olbrzymie możliwości psiego nosa

 • jakie ma twój pies potrzeby z racji tego jakiej jest rasy i jaką ma osobowość

 • dowiesz się jak uczy się pies

 • nauczysz swojego psa czego zapragniesz, przychodzenia na zawołanie, siadania, warowania, zostawania w pozycji, koncentrowania się na Tobie, targetowania, wspinania się na drzewa…(żarcik :))

 • będziesz mogła/mógł przebywać ze swoim psem bez przerwy i obserwować go

 • spędzać z nim aktywnie czas i nauczyć się czego mu potrzeba, aby był szczęśliwy

 • a przede wszystkim, dzięki wspólnie spędzanemu czasowi ZACIEŚNISZ RELACJE ZE SWOIM PSEM

 • nasycisz ciało i duszę poprzez kontakt z naturą

 •  codzienne długie spacery z psem po lesie

 

GDZIE ?

Obóz szkoleniowy odbędzie się w miejscowości Czarnowoda, 20 km od Zamościa (Roztocze, Czarnowoda 22-442) w kynoturystyce, gdzie mieszka wiele zwierząt; psy, koty, świnka koreańska, konie, jastrzębie Harissa.
Wokół niezmierzone łąki i lasy, pełne zwierzyny leśnej.
Uczestnicy zakwaterowani zostaną w osobnych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Na co dzień dostępna w pełni wyposażone kuchnia, z której można korzystać.

 [tutaj sprawdzisz stronę kynoturystyki Czarnowoda]

CO W CENIE?

 • 5 noclegów, każdy uczestnik zakwaterowany zostanie w osobnym pokoju z łazienką
 • śniadania i obiadokolacje
 • codziennie 2 treningi z instruktorką; trening indywidualny (uczenie zachowań oraz ćwiczenia nosework)
 • zajęcia w grupie; posłuszeństwo / alternatywnie rally-o
 • zajęcia nooswork dla początkujących, średniozaawansowanych
 • tropienie/również pierwsze kroki
 • wieczory edukacyjne; wykłady, pogadanki na psie tematy; o komunikacji, o relacji pies-człowiek, o tym jak uczą się psy, o tym jak ważna jest zabawa z psem, o możliwościach psiego nosa
 • spacery socjalizacyjne, (wokół hektary łąk i lasów)

ZAPISY

Decyduje kolejność zgłoszeń, ale gwarancją wpisania na listę uczestników jest wpłata zaliczki w wysokości 1000 zł 5 dni od zgłoszenia.
Pozostałą kwotę należy wpłacić do 10.05.2024

Listę uczestników tworzymy wg. kolejności zgłoszeń, jednak brak wpłaty zaliczki skutkuje wykreśleniem z listy i wpisaniem pierwszej osoby z listy rezerwowej, która zadeklaruje wpłatę.

W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu, w/w wpłaty są zwracane jedynie w sytuacji, gdy zwolnione miejsce zostanie zajęte przez osobę z listy rezerwowej lub zapisze się inna osoba zgłoszona przez uczestnika rezygnującego.

dane do przelewu zostaną przesłane e-mailem zwrotnym po zgłoszeniu się uczestnika wyjazdu

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania obozu z powodu zbyt małej liczby uczestników. W takim przypadku zaliczka zostanie niezwłocznie zwrócona w całości

Ilość uczestników: 6 teamów człowiek + pies

O PROWADZĄCYCH

Treningi z posłuszeństwa poprowadzi instruktorka szkolenia psów Danuta Grabowska, a w tajniki możliwości psiego nosa wprowadzi nas instruktorka NOSEWORK Iwona Łata.

Danuta Grabowska

współzałożycielka Ośrodka Szkolenia Psów w Myślenicach 'Family Dog'. Swoje kwalifikacje zdobywała na kusie trenerskim szkolenia psów oraz kursie instruktorskim ukierunkowanym na komunikację z psem. Jest także wykwalifikowanym pettsiterem COAPE.

Posiada 13 lat doświadczenia w pracy z psami.

Swoją wiedzę stale uzupełnia uczęszczając na wybrane seminaria i warsztaty poświęcone psiej tematyce. Uwielbia pracę ze szczeniętami. Dużą wagę przykłada do prawidłowej socjalizacji, wyznaczając zadania dla szczeniaka, w których to właściciel odgrywa kluczową rolę. Jest przeciwniczką metod siłowych. W swojej pracy stawia na porozumienie pomiędzy psem, a opiekunem i obustronną współpracę. Prowadzi kursy grupowe dla szczeniąt, kursy posłuszeństwa oraz treningi i porady indywidualne w Myślenicach. Uwielbia piesze wycieczki po górach. Interesuje się zdrowym stylem życia, odżywianiem oraz psychologią.

Przewodniczka suczki border collie imieniem Layla oraz współlokatorka kocura imieniem Rudi.


 

Iwona Łata

Właścicielka border collie Skippera i mixa z adopcji Danutki

Od 2020 roku z psem Skiperem (Border Collie) trenuje głównie samodzielnie nosework. Obecnie bierze udział w zawodach organizowanych przez Polską Ligę Nosework (kl 2) Nosework Polska (kl 1) w zawodach organizowanych przez Malinowego Psa (poziom zaawansowany) czy K9 Nosework Silesia (poziom zaawansowany). Jako team może się pochwalić sukcesami w postaci zdobycia I, II czy III miejsca nie tylko na pojedynczych zawodach, ale również w całych turniejach.

W sierpniu 2022 roku ukończyła kurs instruktorski organizowany przez Akademię Nauk o Psach prowadzoną przez Sylwię Piotrowską współzałożycielkę Polskiej Ligii Nosework, a później też pomysłodawczynie organizacji WOGA uzyskując tytuł instruktorki nosework. W grudniu 2022 roku ukończyła kurs instruktorski detekcji węchowej szkoły Mam w Nosie prowadzonej przez Iwonę Abrahamowicz na poziomie trzecim. We wrześniu 2023 ukończyła kurs doszkalający dla trenerów noseworku organizowany przez Natalię Kujawę z Malinowego Psa.

Na co dzień prowadzi zajęcia w Contact Dogs pracując zarówno z zespołami początkującymi jak i zaawansowanymi. Oprócz wykrywania zapachów interesuje się tropieniem. Uczestniczy w wielu warsztatach, szkoleniach i obozach z zakresu wykrywania zapachu, komunikacji i tropienia.


 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z NASZYCH POPRZEDNICH WYJAZDÓW: